Vítejte na stránkách žáků FK Vroutek.

Na těchto stránkách budou publikovány veškeré informace o žákovském týmu FK Vroutek. Najdete zde informace o termínech zápasů, tréninků, ostatních akcí a také výsledky odehraných utkání.

Tréninky, zápasy, akce

Zápasy

15.09.2015 20:25
Toužim - Vroutek, 10. 9. 2017 od 14:30 hod., sraz 12:45 hod.

Tréninky

19.08.2015 09:13
Trénink každé úterý a pátek od 17:00 hod. na hřišti.

Novinky

Vroutek - Blšany A 6:4 (2:1)

25.04.2015 18:31
V sobotu hrála starší přípravka na domácím hřišti ve Vroutku s týmem Blšany A. Ve vyrovnaném zápase jsme zvítězili 6:4. Ukázali jsme, že dokážeme na svou stranu zlomit bojovností a výbornou fyzičkou i vyrovnané zápasy. Branky za Vroutek: Šimon Buben 4, Jiří Ulke 1, vlastní 1.

Postoloprty - Vroutek 1:9

22.04.2015 22:01
:Starší přípravka ve středu sehrála zápas v Postoloprtech. Domácí jsme celý zápas přehrávali a po dobrém výkonu jsme zvítězili 9:1. Branky za Vroutek: Šimon Buben 3, Patrik Westfál 2, Martin Zukal 2, Jirka Ulke 1, Míra Volf 1.

Vroutek - Cítoliby 12:1

19.04.2015 19:31
Mladší přípravka vyhrála i druhý zápas na jaře proti týmu z Cítolib. Tentokrát jsme na domácím hřišti vyhráli 12:1. Příští týden nás čeká těžký zápas v Žatci s týmem Jazzmanů.

Bečov - Vroutek 12:2

18.04.2015 19:28
Starší přípravka sehrála další zápas v jarní sezoně v Bečově. Tentokrát se nám zápas příliš nevydařil a prohráli jsme po výsledku 2:12. Branky za Vroutek: Dan Čipka, Martin Zukal.

Černčice - Vroutek 0:5 (0:0)

12.04.2015 21:51
Mladší přípravka vyhrála v neděli první jarní soutěžní zápas s týmem Černčic 5:0. Po prvním poločase byl výsledek nerozhodný 0:0. V druhém poločase jsme však přidali a vstřelili jsme pět branek a zaslouženě vyhráli. Branky za Vroutek: Honza Svoboda 2, Tomáš Klik 1, Petr Braun 1, Kuba Braniš 1.

Vroutek - Kopisty 4:4 (4:1)

11.04.2015 21:44
Starší přípravka sehrála  sobotu první jarní zápas s týmem z Kopist. První poločas jsme kontrolovali hru a vyhráli jsme jej 4:1. V poločase asi nikdo nepochyboval o vítězství Vroutku v zápase. Po přestávce jsme však nedali několik vyložených šancí a soupeř po zlepšeném výkonu...

Rozpis zápasů jaro 2015

29.03.2015 15:15
Rozpis zápasů na jaro 2015 pro starší i mladší přípravku najdete v záložce kalendář akcí.

Turnaj mladší přípravky 15. 3. 2015 Radonice

16.03.2015 20:56
V neděli 15. 3. 2015 odehrála mladší přípravka poslední halový turnaj v Radonicích. Tentokrát se účastnily týmy Vroutek, Radonice, Kryry, Lubenec A, Lubenec B, Jazmanni Žatec. Na úvod jsme remizovali s přípravkou Kryr 1:1, poté jsme porazili Radonice 5:2, s Žatcem jsme prohráli...

Trénink 10. 3. 2015 již od 16:00 hod.

08.03.2015 22:36
Pozor trénink v úterý 10. 3. 2015 již od 16.00 hod. na umělé trávě. Nutné kopačky a teplé oblečení. Viz. tréninky.

Turnaj starší přípravky 7. 3. 2015 Radonice

08.03.2015 22:33
Starší přípravka vyhrála turnaj v Radonicích.  V turnaji postupně porazila Kryry, Blšany, Strupčice, Vilémov a remizovala s Radonicemi. Zaslouženě jsme tak obsadili pvní místo. Pořadí: 1. Vroutek, 2. Radonice, 3. Strupčice, 4. Blšany, 5. Kryry, 6. Vilémov.